Kalendarz Imprez

Informacje

MECZ: MIEDŹ – JAGIELLONIA

 Jeszcze tylko kilka dni i wreszcie się doczekamy. 8 lutego pierwsze piłkarskie emocje w rundzie wiosennej LOTTO Ekstraklasy na Stadionie im. Orła Białego. Miedź Legnica zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Od czwartku (31 stycznia) będziecie mogli kupić bilety na to spotkanie.

Legniccy kibice czekają na ten mecz już od ponad miesiąca. Udany finisz jesiennych zmagań na nowo rozbudził nadzieje i oczekiwania dobrej gry względem piłkarzy trenera Dominika Nowaka. Pierwsze spotkanie w nowym roku to czas powrotu rekonwalescentów – Rafała Augustyniaka i Tomislava Bozicia. W końcu też to okazja, by przywitać nowe twarze w zespole – Bożo Musę i Joana Romana. Czy dostaną szansę w mecze przeciwko wicemistrzowi Polski? Argumentów, by 8 lutego być na Stadionie im. Orła Białego nie brakuje. By nie martwić się o swoje miejsce na trybunie, warto kupić bilety w przedsprzedaży, która rozpoczyna się w czwartek (31 stycznia).

Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy – przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu! Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Przypominamy, że karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI  Z JAGIELLONIĄ BIAŁYSTOK:

PRZEDSPRZEDAŻ:

Trybuna A lub B: 29 zł

Trybuna C: 24 zł

W DNIU MECZU:

Trybuna A lub B: 34 zł

Trybuna C: 29 zł

Proszę czekać - trwa ładowanie treści