Kalendarz Imprez

Informacje

Mecz: Miedź - Zagłębie Lubin

 W Strefie Miedzi oraz w serwisie bilety.miedzlegnica.eu trwa przedsprzedaż biletów na mecz 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Miedź podejmie Zagłębie Lubin (niedziela, 2 września, godz. 15.30). Na to derbowe spotkanie czekają wszyscy kibice w naszym regionie – warto się pospieszyć i jak najszybciej zagwarantować sobie miejsce na stadionie. Zapraszamy!

Derbowe mecze Miedzi z Zagłębiem od zawsze elektryzowały kibiców, ale tym razem stawka jest wyjątkowa, bo oba zespoły po raz pierwszy w historii zagrają ze sobą o punkty w Ekstraklasie. Na tym meczu nie może nikogo zabraknąć. Zawodnicy Miedzi liczą na Wasze wsparcie i głośny doping od pierwszej do ostatniej minuty! Zapraszamy do zakupu biletów w przedsprzedaży na to wyjątkowe spotkanie – przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu!

Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem.

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z ZAGŁĘBIEM LUBIN:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 39 zł
Trybuna C: 34 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 44 zł
Trybuna C: 39 zł

Proszę czekać - trwa ładowanie treści