Kalendarz Imprez

Informacje

Witamy w serwisie

 Wraca możliwość kupna biletów na mecze Miedzi bez wychodzenia z domu! Od środy bilety na mecz Miedzi z Zagłębiem Lubin (2 września, niedziela, godz. 15.30) w przedsprzedaży można kupić nie tylko w Strefie Miedzi, ale też on-line pod adresem bilety.miedzlegnica.eu Zapraszamy!

Bilety na Miedź można już kupować bez wychodzenia z domu – za pośrednictwem serwisu dostępnego w Internecie pod adresem bilety.miedzlegnica.eu Mamy nadzieję, że to ułatwi zakup biletów na Miedź w przedsprzedaży szczególnie naszym kibicom spoza Legnicy. Wystarczy, że kibic ma założony profil w bazie kibiców Miedzi (w ostatnich trzech latach choć raz kupował bilet lub karnet na Miedź) – wówczas może zalogować się do systemu i kupić bilet, który pobierze w formacie PDF i może wydrukować na domowej drukarce. Jeśli kibic nigdy dotąd nie był na meczu Miedzi, także może kupić bilet on-line, ale przy pierwszej transakcji musi założyć profil i potwierdzić swoją tożsamość w stacjonarnym punkcie sprzedaży.

Jak zalogować się do systemu? Podczas pierwszego logowania za login posłuży numer PESEL, a za hasło NAZWISKO (pisane wielkimi literami, bez polskich znaków). Po pierwszym zalogowaniu można zmienić hasło, a także należy podać kontaktowy adres e-mail, na który trafiają później informacje dotyczące naszych zakupów. Przedsprzedaż internetowa biletów kończy się zawsze na 24 godziny przed rozpoczęciem meczu lub szybciej (w przypadku wcześniejszego wyprzedania wszystkich biletów).

Zapraszamy do serwisu: https://bilety.miedzlegnica.eu

Proszę czekać - trwa ładowanie treści